gaza
04 خرداد 1402 - 11:36

آماد و پشتیبانی سپاه برای محرومیت‌زدایی جامعه فعالیت می‌کند‌

فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام گفت: آماد و پشتیبانی سپاه امروز در خدمت مردم به ویژه مناطق محروم برای محرومیت‌زدایی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در سومین یادواره شهدای آماد و پشتیبانی به رشادت های شهدا در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: اماد و پشتیبانی همانند مهمات برای سلاح است و هرجا پشتیبانی و تدارکات خوب و قوی بوده موفقیت ها نیز سریعتر حاصل شده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام نیروی انسانی را مهمترین عامل رشد و بالندگی اماد و پشتیبانی نام برد و گفت: همه دستگاهها و نهاد باید در امر پشتیبانی همت کنند تا بتوانند در امر خدمت رسانی به مردم موفق شدند.

سردار محمدی اصل در ادامه سخنان خود به دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: همان کشورهایی که در زمان جنگ همه جانبه از صدام حمایت و پشتیبانی کرد امروز در جنگ نرم و ترکیبی نیز حاضر هستند و از عوامل تحریم کشور و ترور بهترین انسانها به شمار می روند.

وی با بیان اینکه رزمندگان اماد و پشتیبانی در دفاع مقدس به حسینی بودن مشهور بودند گفت: امروز نیز بسیجیان تداوم دهندگان راه شهدا با همان روحیه و شجاعت لبک گوی فرمان رهبر معظم انقلاب در صیانا از ارمان های انقلاب و شهدا هستند.

فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام به عرصه محرومیت زدایی نیز اشاره کرد و گفت: اماد و پشتیبانی سپاه امروز در خدمت مردم به ویژه مناطق محروم برای محرومیت زدایی است.

انتهای پیام/131

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1237533